Menu Zavřeno
                    
ÉTERICKÉ (ESENCIÁLNÍ) OLEJE  –  BIO HYDROLÁTY  –  ORGANICKÉ ROSTLINNÉ OLEJE  –  SYNERGIE K DIFÚZI  –  ČISTĚ PŘÍRODNÍ TERAPEUTICKÉ BALZÁMY

“Kombinujeme to nejkrásnější z přírody s tradičním poznáním. Věříme, že inteligence rostlin poskytuje blahodárný účinek pro tělo, duši i prostředí.”

 

– KDO JSOU HERBES&TRADITIONS ? …seznamte se…  –

„Herbes et Traditions kombinují to nejkrásnější z přírody s tradičním poznáním. Věří, že inteligence rostlin poskytuje blahodárný účinek pro člověka a jeho prostředí.“

Sortiment H&T nabízí širokou škálu éterických olejů a jejich derivátů – květové vody (hydroláty), kosmetické, čichové (olfaktoterapie), rostlinné oleje a extrakty z pupenů (gemmoterapie).

 

zakladatelka Brigitte Quaghebeur Byliny a Tradice eshop pro aromaterapiiHistorie firmy Herbes & Tradicions začíná roku 1992 ve Francii.

V čele správy společnosti stojí Brigitte Quaghebeur, žena citlivá k přírodě a inspirovaná Ayurvédou.
Brigitte se intenzivně zajímá o nevládní organizace, včetně organizace Frères des Hommes.

Je spoluzakladatelkou značky Herbes&Traditions a manažerkou nákupu. Od počátku buduje solidaritu a spravedlivý obchod. Podporuje udržitelná partnerství s místními i mezinárodními výrobci. Zajišťuje zachování původních hodnot, kvalitu výrobků a respektování přírody a člověka.

 

 

Christian Eloy Herbes&Tradition Byliny a Tradice eshop pro aromaterapiiChristian Eloy se narodil v prostředí zasazeném do přírody a od raného dětství se zajímá o alternativní medicínu.

V roce 1980 se stal naturopatem, poté léčitelem. Specializuje se na Ayurvédu.
Během praxe terapeuta jej pozorování a výzkum vedlo k prohloubení aromaterapie. Inovoval aromaterapii psycho-emocionální a temperamentální. Je spoluzakladatelem a vývojářem laboratoří Herbes et Traditions, v roce 1995 vypracoval řadu produktů Quantiques olfactifs a rozšířil přípravky o princip temperamentů. V současné době předává své znalosti a zkušenosti školením.

“Společnost Herbes&Tradition zpřístupňuje a poskytuje poklady přírody lidem.”

Christian a Brigitte, inspirovaní umem a dovedností tradičních způsobů zpracování bylin, jdou přírodě vstříc. Z úcty k životu aromatických rostlin vytvářejí co nejkvalitnější možné produkty.

“Respektují přirozené rytmy a specifika rostlin a tímto přístupem produkují extrémně kvalitní suroviny.”

H&T se zaměřují na kvalitu vybraných surovin a povyšují svůj sortiment na velmi vysokou úroveň.

 další informace, historie a příběh H&T..